czwartek, 27 lutego 2014

CAŁA POLSKA WSPIERA OLĘLudzie to wilki i to jeszcze zazdrosne, małostkowe wilki. No bo jak tak można?! Tak bezczelnie śmiać się ze sztuki najwyższej i najlepszej na świecie, takiej naj naj. Wstyd!

Ola po raz kolejny postanowiła w pojedynkę dźwignąć do góry rozpaczliwie niski poziom polskiego wspinania. Jednak tym razem nie chodzi tylko o osiągnięcie kolejnego stopnia trudności skalnych, a o przedsięwzięcie artystyczno-intelektualne o charakterze filmowym. Otóż Ola podjęła odważną decyzję, aby zagrać samą siebie w filmie, w którym będzie opowiadać o sobie samej. Znając skromność Oli wiemy, że nie była to decyzja łatwa, a jednak znowu się udało! Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli oglądać egzystencjalne wahania przetaczające się po po kolejnych warstwach pudru na pochmurnej twarzy Oli. Takiej brawurowej gry aktorskiej nie powstydziłaby się sama Ingrid Bergman, a odważne, eksperymentalne kadry w negliżu spokojnie mogłyby znaleźć się w którymś z arcydzieł Dereka Jarmana. Jako redakcja chcielibyśmy się stanowczo odciąć się od niczym nie uzasadnionych opinii krążących po Koronie, że jakoby będzie to film zrobiony przez narcyzkę o narcyzce, czyli prawdziwe narcydzieło. Bez wątpienia po raz kolejny wielkość i wizja Oli nie znalazły zrozumienia w zakompleksionym środowisku krakowskim. Jesteśmy przekonani, że ten film pozwoli nam na lepsze zrozumienie tego po co Ola się wspina. Jako przyczynek do zadumy proponujemy wam kilka intelektualnie smakowitych cytatów wybranych z poniższego trailera:

Ja zawsze chciałam czegoś bardzo bardzo... Hop! Hop!
Od 11 lat nie potrafię się zatrzymać... Hop! Hop!
Jestem świadoma tego, że ja mogę... Hop! Hop!
Jeśli mi się uda to mam problem... Hop! Hop!

Jeżeli jesteście równie przytłoczeni wielkością tego projektu filmowego jak my, nadeślijcie nam swoje zdjęcia wyrażające Wasze zdecydowane wsparcie dla Oli. Najlepsza kombinacja piersi + chwyty zostanie przez nas doceniona za pomocą dowolnej koszulki morpho, wybranej przez zwycięzcę konkursu. Zdjęcia należy nadsyłać do 15 marca 2014 na admin@morpho.pl. 16 marca ogłosimy zwycięzcę konkursu. Pokażcie tłumnie, że CAŁA POLSKA WSPIERA OLĘ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz